top of page
Kula abstrakcyjna

Ekspansja zagraniczna

Obszary doradztwa

Zwyrtek & Wspólnicy, jako doświadczona firma doradcza, specjalizuje się w wsparciu przedsiębiorstw w procesie ekspansji zagranicznej. Nasz zespół ekspertów prawnych i doradców biznesowych oferuje kompleksową pomoc w planowaniu i realizacji strategii wejścia na rynki międzynarodowe.

Nasze usługi w zakresie ekspansji zagranicznej obejmują analizę rynków docelowych, doradztwo w kwestiach prawnych i regulacyjnych związanych z działalnością na rynkach międzynarodowych, a także wsparcie w negocjacjach i zawieraniu umów międzynarodowych. Pomagamy również w identyfikacji i zarządzaniu ryzykiem, które wiąże się z prowadzeniem działalności gospodarczej poza granicami kraju.

 

Specjalizujemy się w opracowywaniu strategii wejścia na nowe rynki, w tym w zakresie wyboru odpowiedniej formy prawnej, struktury korporacyjnej, a także w kwestiach związanych z optymalizacją podatkową i transferem technologii. Nasze doradztwo obejmuje także pomoc w pozyskiwaniu lokalnych partnerów biznesowych oraz w zrozumieniu kulturowych i biznesowych specyfik różnych rynków.

 

Ponadto, Zwyrtek & Wspólnicy oferuje wsparcie w zarządzaniu projektami międzynarodowymi, w tym w kwestiach logistycznych, dostosowania produktów i usług do lokalnych wymogów oraz w zarządzaniu zasobami ludzkimi na rynkach zagranicznych.

 

Współpracując z klientami w procesie ekspansji zagranicznej, kładziemy nacisk na dogłębne zrozumienie ich biznesu i branży, co pozwala nam na dostarczenie spersonalizowanych i skutecznych rozwiązań. Dzięki naszemu międzynarodowemu doświadczeniu i sieci kontaktów, Zwyrtek & Wspólnicy jest idealnym partnerem dla przedsiębiorstw dążących do rozwoju na globalnym rynku.

Kontakt

Tel: +48 502 184 848

Tel: +48 793 176 613

kontakt@zwyrtek.pl

LinkedIn

Facebook

Newsletter

Polityka prywatności

Zwyrtek & Wspólnicy sp.k.

 

ul. Kochanowskiego 12A/4

40-035 Katowice

NIP: 9542847217

REGON: 523608917

Back to Top
bottom of page