top of page

Fuzje i przejęcia

Zwyrtek & Wspólnicy to butikowa firma doradcza, która buduje swoją pozycję jako w dziedzinie doradztwa na polskim rynku fuzji i przejęć. Nasz zespół ekspercki uznawany jest za innowacyjnego pioniera w zakresie usług doradztwa transakcyjnego, co potwierdzają zrealizowane przez nas projekty.

Specjalizujemy się w prowadzeniu różnorodnych projektów z zakresu przekształceń, połączeń i przejęć. Doradzaliśmy przy transakcjach o łącznej wartości przekraczającej setki milionów złotych, tworząc innowacyjne i przełomowe struktury transakcyjne, zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

W Zwyrtek & Wspólnicy rozumiemy złożoność i specyfikę różnych branż. Nasze umiejętności negocjacyjne i precyzja w zwracaniu uwagi na detale są bezkonkurencyjne. Jako doświadczony partner biznesowy posiadamy bogate doświadczenie w realizacji transakcji krajowych i transgranicznych. Doradzaliśmy zarówno polskim firmom prywatnym i rodzinnym, jak i inwestorom zagranicznym  w ich, w tym w kluczowych transakcjach fuzji i przejęć z udziałem polskich przedsiębiorstw.

Zwyrtek & Wspólnicy to synonim innowacyjności, profesjonalizmu i dedykacji, co czyni nas niekwestionowanym liderem w dziedzinie doradztwa prawnego na polskim rynku.

Kontakt
Zwyrtek

Tel: +48 502 184 848

Tel: +48 793 176 613

kontakt@zwyrtek.pl

LinkedIn

Facebook

Newsletter

Polityka prywatności

Zwyrtek & Wspólnicy sp.k.

 

ul. Porcelanowa 23

40-246 Katowice

NIP: 9542847217

REGON: 523608917

bottom of page