top of page

Podatki

Jesteśmy butikową specjalistyczną firmą doradczą, charakteryzująca się mniejszym, lecz wyjątkowo doświadczonym zespołem ekspertów. Nasi specjaliści, w tym adwokaci, radcowie prawni, agenci celni i doradcy podatkowi, posiadają wieloletnie doświadczenie, zdobyte w wiodących firmach doradczych na całym świecie.

Reprezentujemy klientów w złożonych sporach podatkowych oraz w postępowaniach przed sądami administracyjnymi. Oferujemy również wsparcie członkom zarządu i innym osobom odpowiedzialnym za finanse w sprawach związanych z odpowiedzialnością karnoskarbową.

Jako firma z bogatym doświadczeniem w branży, posiadamy szczególną ekspertyzę w zakresie fuzji, przejęć oraz reorganizacji przedsiębiorstw. Nasza oferta obejmuje również kompleksowe usługi podatkowe, w tym przeprowadzanie badań due diligence oraz opracowywanie strategii transakcyjnych.

Oferujemy także bieżące doradztwo prawno-podatkowe, tj. doradztwo typu hot-line, przygotowywanie opinii i analiz, ceny transferowe, estoński CIT oraz szkolenia wewnętrzne. Prowadzimy również przeglądy podatkowe oraz projekty mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa podatkowego klientów, w tym wdrażanie wewnętrznego ładu podatkowego. Zakładamy spółki i fundacje rodzinne.

 

Naszymi klientami są zarówno duże polskie i międzynarodowe korporacje, jak i mniejsze prywatne i rodzinne przedsiębiorstwa z różnych branż, w tym sektora motoryzacyjnego, nieruchomości, energetyki, farmaceutyki, IT, automatyki przemysłowej i robotyki oraz FMCG.

 

Zwyrtek & Wspólnicy to synonim profesjonalizmu i dedykacji, dostarczając rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Kontakt
Zwyrtek

Tel: +48 502 184 848

Tel: +48 793 176 613

kontakt@zwyrtek.pl

LinkedIn

Facebook

Newsletter

Polityka prywatności

Zwyrtek & Wspólnicy sp.k.

 

ul. Porcelanowa 23

40-246 Katowice

NIP: 9542847217

REGON: 523608917

bottom of page